Assortiment
Diverse magazines, blogs en websites in binnen- en buitenland schrijven regelmatig over de wijnen die wij importeren. Hieronder treft u een actueel overzicht van aanbevelingen door wijnexperts.
Het is voor ons steeds weer een grote eer wanneer onze inzendingen in de top belanden van de in Nederland verkrijgbare wijnen. Maar uiteindelijk is uw smaakvoorkeur voor ons het belangrijkst. Wij adviseren daarom graag, in elk budget, welke wijnen daaraan kunnen voldoen.
Top Chardonnay uit het zuiden van Frankrijk! Na de gisting rijpt de wijn kort op eikenhouten wijnvaten, wat zorgt voor een zachte finale. De Villa Blanche won ook dit jaar weer een gouden medaille op het concours van Beste Chardonnays ter wereld.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Bas Kroese
"Een mooie volle Chardonnay met eikenhoutaroma's. Al jaren te vinden in de 'Top 10 Beste Chardonnay's'..." Lees meer
8,95
12 flessenprijs, prijs per fles 7,95
24 flessenprijs, prijs per fles 7,65
Wat een geweldige Viognier uit het zuiden van Frankrijk! De jongste telg van Calmel & Joseph; de Villa Blanche Viognier. Een Viognier, zoals een Viognier behoort te smaken. Calmel & Joseph is in 1995 opgericht en bevindt zich in het hart van de Languedoc.
8,95
12 flessenprijs, prijs per fles 7,95
24 flessenprijs, prijs per fles 7,65
Geurige witte wijn uit Italië, met een fruitig aroma van appel en perzik. De volle, droge smaak past goed bij pasta met paddenstoelen of vis. Ook erg lekker bij gevogelte.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Bas Kroese
"Custoza vind ik een prachtwijn, maar eigenlijk zijn alle wijnen van Monte del Fra stuk voor stuk kwaliteitswijnen met een onerslaanbare prijs-kwaliteitverhouding..." Lees meer
Italiaanse rosé met een heerlijk fris en vol aroma. De smaak is pittig, droog en fruitig. Past uitstekend bij koude voorgerechten zoals gerookte vis, salades of carpaccio.
Wat een fraaie rosé
"Delicaat, fijn geurend en fris, voor mij een van de mooiste rose's. Een prachtige rosé van een prachtig familiebedrijf uit een prachtige streek..." Lees meer
Zuid-Italië in een fles, dat is misschien wel de beste omschrijving van de Domiziano, het visitekaartje van het geliefde Puglia-domein Cantine Due Palme. Niet voor niets is deze heerlijk zwoele rode Italiaan al jaren onze bestverkochte rode huiswijn.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Bas Kroese
"Het is niet voor niets dat velen deze wijn zo waarderen. Het is een heerlijke, toegankelijk wijn met een mooie prijs-kwaliteitverhouding..." Lees meer
Zuid-Italië in een fles, dat is misschien wel de beste omschrijving van de Domiziano, het visitekaartje van het geliefde Puglia-domein Cantine Due Palme. Niet voor niets is deze heerlijk zwoele rode Italiaan al jaren onze bestverkochte rode huiswijn.
Frisse droge witte wijn met een fijn aroma van appel en citrus. De sappige smaak heeft een milde, fruitige afdronk. Prima aperitiefwijn, maar ook goed te combineren met niet al te uitgesproken amuses of voorgerechten van vis en salades.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Andrea Kroese
"Wederom een succesvolle wijn van de familie Bonomo. Ze bewijzen ook uitstekend overweg te kunnen met de Pinot Grigio druif." Lees meer
Passievrucht, verse ananas, groene banaan. Hm! Volle aanzet, weer een berg fruit, meloen, limoen in de finale.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Bas Kroese
"Al jaren een zeer geliefde wijn in onze winkel. En dat is makkelijk te begrijpen. Stuivend, fris, mooie zuren, aromatisch..." Lees meer
Frisse, Franse witte wijn met de geur van bloemen en fruit en een volle, evenwichtige smaak. Lekker als aperitief bij een hapje, maar ook heerlijk bij niet al te uitgesproken visgerechten.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Andrea Kroese
"Mooie blend van sauvignon, viognier en een vleugje muscat. Hierdoor is de wijn extra geurig en spreekt de smaak zoveel mensen aan..." Lees meer
Geurige, droge witte wijn met tonen van rijp geel fruit (perzik, nectarine), citrusvrucht en bloemen. Mooi krachtig, mollig en dik. Karaktervol, sappig en verfrissend in de middellange afdronk. Perfect om te drinken bij de borrel, of bijvoorbeeld bij pasta met zeevruchten.
Voordelen eigen account